Εορτάσαμε και φέτος στον, κατάμεστο απο κόσμο, Ιερό Ναό μας την εορτή των Θεοφανείων.Στη συνέχεια, επιτελέσαμε τον καθαγιασμό των υδάτων, στο κανάλι πλησίον του ναού μας. Χρόνια πολλά και ευλογημένα!
Η εορτή των Θεοφανείων
![Η εορτή των Θεοφανείων cover image](https://res.cloudinary.com/duyowxfg7/image/upload/c_fill,f_auto,q_auto,w_800/v1706130779/articles/416298523_779135314255462_6252180666190580972_n_dzxdb7.jpg)
Για την στήριξη του ναού μας
Που θα μας βρείτε
Routebeschrijving: Te voet: vanaf NS-station Utrecht Centraal: uitgang Hoog Catharijne aan het Moreelsepark, Catharijne-singel, oversteken naar Mariaplaats, rechtsaf langs het Conservatorium loopt u zo de Springweg op; de kerk is voorbij Hotel Karel V en de parkeergarage Springweg; vijf minuten lopen.
Τηλέφωνο
+31 6 41573257
pitsikakisalexandros@gmail.com
Διεύθυνση
Springweg 89, 3511 VL Utrecht, Netherland
Επικοινωνία
Επικοινωνία με τον ιερέα
![](https://res.cloudinary.com/duyowxfg7/image/upload/v1706063005/images/58376586-2319113761665775-3087546508992577536-n_uwsu1p.jpg)